Biżuteria na Walentynki to nie tylko złote i srebrne serduszka

Biżuteria na Walentynki to nie tylko złote i srebrne serduszka

30 stycznia 2013 15:47 329 comments

Walentynki to święto zakochanych, z którą kojarzy nam się z wzajemnym wręczaniem sobie walentynkowych kartek z miłosnymi wierszykami, a także obdarowywaniem się kwiatami, słodyczami czy biżuterią.  Panowie, a czasem Panie przygotowują również dla drugiej osoby w związku różnego typu niespodzianki. Poza wspomnianymi prezentami często do tego dochodzi romantyczna kolacje, wyjście do kina czy wyjazd w góry.

Co kupić swojej dziewczynie czy żonie na Walentynki?

My proponujemy oczywiście piękną biżuterię ze złota lub srebra. Najbardziej popularna i pożądana biżuteria na Walentynki to ta z serduszkami. Poniżej kilka propozycji z Pracowni Złotniczej OLSZAR, która z okazji Walentynek wystartowała z promocją na złote i srebrne serduszka.

http://www.olszar.pl/walentynki2013/

Oczywiście biżuteria z motywem serca to nie wszystko. Można równie dobrze kupić piękny pierścionek czy elegancka bransoletkę, z której obdarowana partnerka również bardzo się ucieszy. Warto pamiętać także o kwiatach.

Co robić w Walentynki – kilka pomysłów na spędzenie dnia zakochanych

Walentynki to dobra okazje dla par, które już nie chodzą za często na tzw. randki. To szanse by ponownie rozbudzić w sobie najgorętsze uczucia. Warto oprócz przygotowania prezentu zadbać o to gdzie i jak spędzimy ten wieczór. Poniżej kilka propozycji:

  1. Romantyczny wieczór – kolacja w domu lub w restauracji – pamiętaj jednak by zarezerwować stolik i ew. zaaranżować jakąś niespodziankę (np. złote serduszko podane przez kelnera pod przykryciem deseru, imienne karteczki przy stoliku, inne detale).
  2. Aktywnie – kulig, łyżwy, narty, spacer z lepieniem bałwana
  3. Gorąca kąpiel – czy to w basenach termalnych w ośrodkach górskich czy bardziej romantyczna kąpiel w domu. W obu przypadkach pamiętaj o detalach (odpowiednia muzyka, zapach, świece, płatki róż, itp.)
  4. Wyjście – wiele par lubi wyjść do kina czy swojej ulubionej restauracji. Jednak może warto pomyśleć o wyjściu do miejsca, gdzie jeszcze nie byliście razem? Planetarium, palmiarnia, pokaz rzeźb lodowych, itp.

Leave a reply